خرید هاست لینوکسی ارزان

  • توسط محمد
  • 4 آبان 1398
  • 0
خرید هاست لینوکسی ارزان

یکی از خدماتی که ژیتک ارائه می‌دهد، امکان خرید هاست لینوکسی ارزان است. ظهور سیستم عامل لینوکس انقلابی در عرصه خرید هاست و دامنه ارزان بود. البته تبلیغات منفی زیادی هم در این عرصه وجود داشت زیرا کلمه‌ی ارزان این تصور را ایجاد می‌کرد که خدمات ارائه شده از کیفیت کافی برخوردار نیستند.

این روند تا زمان حمله‌ی هکری با ویروس بلستر به مایکروسافت ادامه داشت. تا قبل از این خیلی از مردم به دلیل عدم آشنایی با لینوکس تمایلی به استفاده از آن نداشتند اما با وجود سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف استفاده از این سیستم عامل خیلی ساده شده است. پس از حمله هکرها به سیستم عامل مایکروسافت موقعیت لینوکس به شدت متحول شد و افراد زیادی به خرید هاست لینوکسی ارزان علاقه‌مند شدند.

هاست ارزان لینوکس علاوه بر قیمت کم امکانات متعددی مثل قدرت، سرعت و امنیت بالا نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. امروزه هاست لینوکس به دلیل افزایش راحتی مشتریان و همچنین سادگی کار با این سیستم عامل از کنترل پنل محبوب Cpanel استفاده می‌کنند. شما با خرید هاست لینوکس سی پنل می‌توانید تمامی سایت‌های PHP و دیگر زبان‌های لینوکسی خودتان را روی آن میزبانی کنید.

شما می‌توانید برای خرید هاست لینوکسی ارزان از طریق وبسایت ژیتک اقدام کنید. برای خرید هاست لینوکسی ارزان یا هر نوع هاست دیگری باید چند مورد را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد:

فضا: در صورتی که سایت شما یک سایت خدماتی ساده است و قصد ندارید اطلاعات زیادی روی آن قرار دهید، 200 مگابایت فضا برای شما کافی است. اما در صورتی که قرار است اطلاعات بیشتری روی سایت خودتان قرار دهید، به فضای بیشتری نیاز دارید.

پهنای باند: پهنای باند یکی دیگر از مواردی است که برای خرید هاست لینوکسی ارزان باید مدنظر قرار دهید. هر کاربری که از سایت شما بازدید می‌کند مقدار مشخصی از پهنای باند را مصرف می‌کند. برای مثال اگر پهنای باند وبسایت شما 1 گیگابایت یا 1024 مگابایت باشد و هر کاربر فقط 1 مگابایت از پهنای باند وبسایت را مصرف کند، شما فقط می‌توانید در ماه از 1024 کاربر میزبانی کنید.

بانک اطلاعاتی: تمامی اطلاعات حساس سایت شما و کاربران آن در بانک اطلاعاتی ذخیره می‌شود و بسته به میزان داده‌ها باید فضای کافی برای نگه‌داری آن‌ها داشته باشید.

پشتیبانی: پشتیبانی یکی از موارد خیلی مهمی است که در زمان خرید هاست لینوکسی ارزان باید مدنظر قرار دهید. یک پشتیبانی خوب باید بتواند تمام مشکلاتی که برای وبسایت شما پیش می‌آید را در اسرع وقت برطرف نماید.

پشتیبان گیری: این یکی از قابلیت های حیاتی به شمار میرود و شما باید همیشه در زمان های خاصی از سیستم خودتان پشتیبان تهیه کنید و اگر به هر دلیلی این کار را نکرده اید یا آن فایل از بین رفت شما میتوانید(در صورت وجود این امکان در سرور) با سرویس‌دهنده سایت خود تماس گرفته و از آنها بخواهید از نسخه پشتیبانی که آنها از سایت شما تهیه کرده اند استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه » اسلایدر » خرید هاست لینوکسی ارزان