بهترین بازی های آفلاین اندروید

  • توسط محمد
  • 15 شهریور 1398
  • 0

برخی اوقات نیاز داریم بدون اینکه نگران اتصال به اینترنت باشیم، با گوشی موبایل خودمان بازی کنیم. ممکن است در جایی قرار داشته باشیم که دسترسی به اینترنت برای ما ممکن نباشد و نتوانیم بازی‌هایی که برای ذخیره و لود کردن مراحل به اینترنت نیاز دارند را در آن شرایط بازی کنیم. به همین خاطر قصد داریم در این مطلب بهترین بازی های اندروید بدون نیاز به اینترنت را برای شما معرفی کنیم.

بهترین بازی اندروید بدون نیاز به اینترنت

خرید کیف موبایل چرم دست دوز

1- Alto’s Odyssey

بهترین بازی اندروید

این بازی یکی از منتخب‌های گوگل پلی است که در سبک رانر بی‌پایان و به صورت ساید اسکرولر ساخته شده است. وظیفه شما در این بازی این است که روی شیب‌های مختلف سر بخورید، بپرید و سکه جمع کنید. با استفاده از سکه‌هایی که جمع کرده‌اید می‌توانید به فروشگاه بازی مراجعه کنید و کاراکتر بازی را براساس میل خودتان شخصی‌سازی کنید. مانند تمام بازی‌هایی که به صورت رانر بی‌پایان طراحی شده‌اند، حرکت کاراکتر به صورت خودکار انجام می‌شود و شما فقط باید بپرید و در هوا پشتک بزنید.

2- Friday the 13th: Killer Puzzle

بهترین بازی های اندروید بدون نیاز به اینترنت

اگر به سراغ یک بازی معمایی ترسناک خشن با چاشنی فان هستید، Friday The 13th تمام این مشخصات را به صورت یکجا دارا می‌باشد. شما باید به عنوان یک قاتل با سلاخی کردن، راه خودتان را در بازی پیش ببرید. این بازی بیش از 100 مرحله مختلف دارد که شما باید در آن همه را بکشید و در عین حال مراقب باشید که گیر پلیس و یا تله‌ها و مین‌های موجود در بازی نیفتید. خصوصیات خنده‌دار و گرافیک جالب بازی در کنار استایل اکشن-آرکید آن که با چاشنی خشونت و ترس درآمیخته است، باعث شده است این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید بدون نیاز به اینترنت گوگل پلی باشد.

3- Noblemen: 1896

بازی اندروید بدون اینترنت

این بازی ترکیبی از استراتژی نوبتی، استراتژی همزمان و شوتر سوم شخص است و زمان آن سال 1986 است که طاعون 70 درصد از جمعیت آمریکا را از بین برده است. هرکدام از مراحل این بازی با یک نقشه آغاز می‌شود که در آن می‌توانید محل قرارگیری پایگاه، نیروها، نقاط استراتژیک و دیگر اطلاعات مورد نیاز را ببینید و با استفاده از آن مثل یک فرمانده استراتژی خودتان را مشخص کنید. به محض شروع جنگ بازی به حالت سوم شخص در می‌آید و شما هم وارد زمین می‌شوید. همچنین می‌توانید قبل از شروع جنگ کاراکتر خودتان را با لباس رزم، اسلحه و مهمات تجهیز کنید، تا با آمادگی 100% وارد جنگ شوید.

4- Space Marshals 2

بازی آفلاین اندروید

همانطور که از نام این بازی مشخص است، ادامه‌ی قدرتمندی است برای Space Marshals که توانسته بود نظر گیمرها را به خود جلب کند. مانند نسخه اصلی این نسخه نیز از مکانیزم شوتر با زاویه دید از بالا استفاده می‌کند اما به منظور افزایش نوآوری المان‌های مخفی‌کاری هم به آن اضافه شده است. به توجه به اسلحه‌های متنوع و تاکتیک‌های جالب گنجانده شده در بازی، می‌توان انتظار یک بازی شوتر جذاب را داشت. برای مثال شما می‌توانید از نویز برای پرت کردن حواس دشمن استفاده کنید، تا بدون جلب توجه آن‌ها را یکی یکی از بین ببرید. همچنین کنترل‌های این بازی نیز به خوبی طراحی شده‌اند و شما می‌توانید به خوبی از آنها استفاده کنید.

5- Kami 2

بازی آفلاین اندروید

این بازی در عین حال که یک پازل ساده است، اما خیلی اعتیادآور است و یکی از بهترین بازی های اندروید بدون نیاز به اینترنت است. این بازی می‌تواند به خوبی شما را سرگرم کند و در عین حال هیچوقت تکراری نشود. محیط این بازی به چند کاغذ رنگی مختلف تقسیم شده است حال اگر با یک رنگ متفاوت روی هرکدام از کاغذها کلیک کنید، کاغذ رنگی تا جایی که راهش باز باشد، تمام آن قسمت را رنگی می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه » تلفن همراه » اندروید » بهترین بازی های آفلاین اندروید