آزمایش شارژر ۱۰۰ واتی شیائومی / ۴ هزار میلی آمپر شارژ در ۱۷ دقیقه

  • توسط محمد
  • 9 فروردین 1398
  • 0
شارژر 100 واتی شیائومی

به گزارش مجله تکنولوژی ژیتک شیائومی روی تلفن‌های همراه هوشمند شارژ سریع ۱۰۰ واتی را آزمایش کرده است.

لین بین که در شیائومی سمت مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار را دارد، با پستی در شبکه‌ی اجتماعی چینی وبیو اعلام کرد مهندسان شیائومی با موفقیت شارژ سریع ۱۰۰ واتی را به انجام رسانده‌اند.

عرضه شارژر 100 واتی شیائومی به این معنا است که شارژ کامل یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی تنها در ۱۷ دقیقه انجام خواهد گرفت. این میزان تقریبا ۲ برابر سریع‌تر از تکنولوژی شارژ سریع اوپو محسوب می‌شود که پیش از این به عنوان سریع‌ترین تکنولوژی شارژ سریع در دسترس برای گوشی‌ها شناخته می‌شد.

شارژر جدید شیائومی
آزمایش شارژر جدید شیائومی

در تصویر منتشر شده از شارژر 100 واتی شیائومی می‌بینیم در مدت زمان ۱۷ دقیقه‌ای که تکنولوژی شارژ سریع این کمپانی برای شارژ کامل یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی نیاز داشته، شارژ SuperVOOC اوپو تنها موفق به شارژ ۶۵ درصد از این ظرفیت شده است.

جدا از مواردی که پیش از این به آن‌ها پرداختیم، اطلاعات دیگری از این تکنولوژی شارژ سریع که با نام سوپر شارژ توربو شناخته خواهد شد در دسترس نیست و هنوز نمی‌دانیم که باید در چه تاریخی منتظر عرضه آن در سطح گسترده باشیم. در ضمن، این احتمال وجود دارد که شیائومی در گوشی‌های آینده خود از این تکنولوژی نیز استفاده کند. جدا از شارژ سریع، شیائومی در حوزه‌های دیگری هم در حال رقابت با کمپانی‌های شناخته شده صنعت موبایل است. اخیرا اخبار جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد در آینده‌ای نزدیک باید منتظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه » تلفن همراه » آزمایش شارژر ۱۰۰ واتی شیائومی / ۴ هزار میلی آمپر شارژ در ۱۷ دقیقه